خرید vps هاست زرین سرور

نصب دبیان

اگر شما نوع که دوست دارد به پایه عملیات خود را بر روی لبه خونریزی هستید، دبیان است را برای شما نیست. تمرکز دبیان در ارائه پایدار، سیستم عامل قابل اعتماد در تمام سیستم عامل سخت افزار بدان معنی است که هرگز “برای اولین بار به بازار” با زنگ ها و سوت های جدید خواهد شد. آنها به جدید گنجانیده یک بار اشکالات کشف شده است و از کار می کرد.

behtarin server

 

 

اول از همه، بدون تبلیغات! با بسیاری از سایت های خارج وجود دارد که تا به هم ریخته با بنر و پاپ آپ تبلیغات که این پایین سمت راست دردناک برای استفاده از آنها، ما می خواستیم برای حفظ خود لینوکس تجربه یادگیری رایگان از این حواس او را پرت. به عنوان جایگزین، ما را انتخاب کرده اند به استفاده از آمازون لینک کتاب و فروش دیسک های دبیان را امتحان کنید و بالا بردن بودجه لازم برای حفظ این سایت عامل. ما احساس این روش ارائه می دهد موقعیت برنده است که در آن ما در بالا بردن درآمد عامل و شما برخی از کتاب بزرگ، نرم افزار، و غیره در روند دریافت کنید.

در مرحله دوم، منابع لینوکس تمایل به به دو دسته تقسیم می شوند. کسانی که برای تازه که اصول اولیه پوشش، اما هرگز به “چیزهای سرگرم کننده” مانند سرورها و فایروال دریافت، و کسانی که به چیزهای سرگرم کننده دریافت اما فرض کنیم که خواننده تا به بسیاری از تجربه با لینوکس است.

ما را وسط زمین در اینجا، “چیزهای سرگرم کننده برای تازه” اگر شما خواهد شد. ما احساس می کنیم بهترین راه برای یادگیری است که توسط انجام می دهند. بنابراین پس از پوشش اصول اولیه در صفحه لینوکس مبانی، و به دست آوردن یک سیستم و در حال اجرا در نصب و راه اندازی و بسته صفحات، ما درست به چیزهای سرگرم کننده شیرجه رفتن. هنگامی که شما با انجام و سپس خرید برخی از کتاب های لینوکس شما بهتر درک کنی چه در حال ارائه و بهتر درک عمق از مواد.

 

هاست میزبانی هاست