خرید vps هاست زرین سرور

قوانین و مقررات

۱- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ موافقت رسمی زرین سرور مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.
۲- زرین سرور جهت تماس با سرویس گیرنده، نیاز دارد که همواره مشخصات سرویس گیرنده مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل سرویس گیرنده را در اختیار داشته باشد. لذا ضروری است که سرویس گیرنده در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به زرین سرور اطلاع دهد در غیر این صورت زرین سرور هیچ مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.همچنین زرین سرور میتواند در هر زمان سرویس های مشترکانی را که اطلاعات واقعی وارد نکرده اند مسدود نمایند.
۳ -استفاده بیش از حد مجاز منابع تخصیص داده شده به سرویس شما، ارسال هرز نامه، استفاده نابجا از سایت و مواردی از این قبیل موجب قطع شدن دسترسی شما خواهد شد و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد. قطع شدن سرویس بدین معناست که سرویس مربوطه ابتدا suspend شده و سپس بعد از ارسال نسخه پشتیبان fullbackup به کاربر به طور کلی از سیستم حذف می شود.در رابطه با ارسال هرز نامه به دلیل اسیب زدن به کلیه منابع زرین سرور مبلغ جریمه نسبت به شکستن این قانون از کاربر مخاطی دریافت خواهد شد.و تنها فول بک اپ به کاربر تحویل داده خواهد شد و به هیچ عنوان امکان میزبانی مجدد این کاربر نیست. در موارد فورس ماژور سرویس دهنده بدون اخطار جهت حفظ کیفیت سرویس میتواند سرویس شما را معلق کند

۴- سرویس ‌گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در IP های تخصیص ‌یافته و اطلاعات موجود بر سرور(های) مورد اجاره بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

۵- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد. سرویس دهنده متعهد می گردد که IP های ارائه شده در هیچ یک از بلک لیست های معتبر واقع نشده باشد، و در غیر اینصورت اقدامات مقتضی جهت خروج IP ها از بلک لیست های مربوطه را مبذول نماید. بر همین اساس در مورد اسپم شدن ایمیل ها در یاهو و سخت گیری های بی مورد آن، سرویس دهنده دارای تعهد نمی باشد و در این باره هیچ گونه حقی مبنی بر فسخ قرارداد برای سرویس گیرنده موجود نمی باشد.

۶- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد خریداری شده برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا زرین سرور ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا زرین سرور دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط سرویس‌ گیرنده، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا زرین سرور دارای حقوق، اقدام به حذف محتویات مورد دعوی از روی سرویس شده و یا قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد. همچنین سرویس گیرنده متعهد می گردد از هیچ یک از نرم افزارهای P2P مانند torrent و emule جهت download و یا upload فایل های ناقض قوانین copyright استفاده نکند و در غیر این صورت ممکن است بنا به شرایط زرین سرور سرویس مربوطه را مسدود نماید، در چنین شرایطی هیچ وجهی بازگردانده نخواهد شد.

۷- سرویس گیرنده در انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید و در مورد سرورهای مجازی، سرویس دهنده قادر خواهد بود جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران ،از ادامه خدمات رسانی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.

۸- سرویس گیرنده متعهد می گردد، سرویس های Proxy و یا VPN ای که نیاز به login برای دسترسی به آنها نیست ( در اصطلاح Anonymous Proxy ) را بر روی سرورهای خود نصب نکند. استفاده از این نوع سرویس ها به صورتی که نیاز به authenication داشته باشند بلا مانع می باشد.

۹- کلیه خدمات پشتیبانی تنها از طریق سیستم تیکتینگ موجود در سایت زرین سرور قابل ارائه می باشد و استفاده از این خدمات از سوی سرویس گیرنده مستلزم رعایت مفاد موجود در راهنمای سیستم پشتیبانی می باشد. همچنین سرویس‌ گیرنده متعهد می‌شود برای هر ساعت هزینه پشتیبانی فنی که خارج از تعهدات سرویس ‌دهنده باشد، مانند اشکال‌یابی نرم‌افزاری، کمک در جهت نصب نرم‌افزار، حل مشکلات ویروسی و امنیتی، مبلغ صورت ‌حساب دریافتی را قبل از انجام خدمات پشتیبانی پرداخت نماید.

۱۰- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از سرویس‌دهنده بر روی سرور‌های خود نصب نکند.

۱۱- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

۱۲- در صورتی که سرویس گیرنده، خدمات پشتیبان گیری سرویس دهنده را سفارش نداده باشد، از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد، هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.

۱۳- اگر سرویس مورد استفاده سرویس گیرنده به دلیل تحریم ایران از طرف دول خارجی مسدود گردد، سرویس دهنده متعهد می گردد به تناسب زمان باقی مانده از قرارداد مبلغی را به سرویس گیرنده مرجوع دارد.

۱۴- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد.

۱۵ – کلیه سرویس های ارائه شده بصورت پیش فرض مدیریت نشده بوده و خدمات پشتیبانی تنها محدود به شبکه و یا سخت افزار سرویس ها می باشد، همچنین خدمات مدیریت سرور محدود به نرم افزارهای کلی میزبانی از جمله وب سرور ، dns سرور و موارد مشابه می باشد. همچنین حق پذیرش و یا رد خدمات مدیریت سرور برای سرویس دهنده محفوظ می باشد.

۱۶- میزان پایداری ( uptime ) تضمین شده شبکه و سخت افزار سرور های ارائه شده در ماه، ۹۹% می باشد هر چند پایداری عمومی شبکه و سخت افزار سرویس ها بسیار بیشتر و نزدیک به ۱۰۰% در ماه می باشد. همچنین در صورت ناپایداری در سخت افزار و شبکه سرویس ها، به مدت دو برابر زمان down time ، به دوره ماهیانه سرویس افزوده می گردد.

۱۷- بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با زرین سرور سرویس گیرنده می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.

۱۸- سرویس ها در دو حالت ماهیانه و سالیانه قابل ارائه می باشند. ارائه خدمات بصورت ماهیانه یا سالیانه پس از دریافت کامل هزینه دوره انجام می پذیرد و تمدید هر دوره اعم از ماهیانه و سالیانه تنها پس از پرداخت هزینه سرویس پیش از سررسید دوره بعدی میسر خواهد بود. با سر رسید موعد پرداخت، دسترسی سرویس گیرنده به سرویس مسدود شده و خدمات دهی متوقف می گردد و عدم پرداخت، تا یک روز پس از سررسید در سرورهای اختصاصی و تا ۵ روز در سرور های مجازی و هاست اشتراکی ؛ به معنای عدم تمایل به تمدید سرویس تلقی شده و اقدامات جهت حذف سرویس مذکور انجام می پذیرد. بدیهی است پس از حذف سرویس امکان بازگرداندن اطلاعات میسر نبوده و سرویس دهنده در این رابطه دارای مسئولیت نخواهد بود. چنانچه سرویس گیرنده پس از چند روز مسدود ماندن سرویس نسبت به پرداخت فاکتور دوره اقدام نماید، مدت استفاده مطابق دوره های قبلی محاسبه گردیده و تعداد روزی که سرویس گیرنده بدلیل عدم پرداخت امکان دسترسی به سرویس را نداشته است به مدت دوره اضافه نخواهد گردید.

۱۹- در سرویس های ارائه شده در ایران، یک چهارم ترافیک ارائه شده جهت دریافت ( recieve ) و سه چهارم آن جهت ارسال ( Send ) می باشد. لذا میزان ترافیک download شده بر روی سرور نباید از یک چهارم میزان ترافیک خریداری شده تجاوز نماید، در غیر این صورت ارتباط شبکه سرویس تا زمان تهیه ترافیک اضافه معلق می گردد. بدیهی است سرویس گیرنده می بایست از پیش، متناسب با نیاز خود برای جلوگیری از قطع شدن ارتباط شبکه سرویس نسبت به تهیه ترافیک مورد نیاز اقدام نماید و مسئولیت ناشی از قطع شدن ارتباط بر عهده سرویس دهنده نمی باشد. تهیه ترافیک اضافه تنها در قالب پکیج های درنظر گرفته شده میسر می باشد و مقتضی است تنها به اندازه نیاز ماهیانه سرویس خود ترافیک اضافه تهیه فرمائید.

۲۰- در کلیه سرویس های ارائه شده، امکان میزبانی وب سایت هایی که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به ارائه خدمات چت می پردازند میسر نمی باشد ( IRC , chat & bot not allowed ) .

۲۰- میزبانی سرویس هایی که با حملات ddos روبرو هستند بر روی پهنای باند اینترنت میسر نمی باشد و سرویس گیرنده موظف به استفاده از شبکه اینترانت برای سرویس خود می باشد. کلیه هزینه ها و خسارات ناشی از حملات dos ( اعم از اقدام به حمله و یا دریافت حمله ) شامل هزینه های ترافیک مصرفی و هزینه های نیروی انسانی درگیر در مسئله بر عهده سرویس گیرنده می باشد. لازم به توضیح است که در صورت نیاز با تشخیص سرویس دهنده و پس از وقوع چنین حملاتی سرویس مسدود می گردد و سرویس گیرنده دیگر امکان استفاده از سرویس را دارا نخواهد بود.

۲۲- پینگ تایم شبکه ایران از نقاط مختلف کشور در حدود ۱۰ الی ۱۰۰ میلی ثانیه می باشد و پینگ تایم شبکه سرویس های مستقر در خارج از ایران در حدود ۹۰ الی ۳۵۰ میلی ثانیه می باشد که با توجه ظرفیت های زیرساختی شبکه داخل کشور ممکن است پینگ تایم در مواقعی به بیش از این مقادیر افزایش یابد. در این صورت سرویس دهنده نسبت به بررسی مسئله با توجه به مستندات ارائه شد از سوی سرویس گیرنده اقدام می نماید. لازم به توضیح است که رفع مشکلات موجود در شبکه ISP های مختلف خارج از اختیارات سرویس دهنده بوده و سرویس گیرنده می بایست شخصا به پیگیری و رفع آنها اقدام نماید.
۲۳ – عودت مبلغ تا ۷ روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر معتبر است
اختلال پیش بینی نشده در شبکه سرور و خرابی و عدم بررسی زرین سرور به مدت ۷۲ ساعت کاری ( این بند صرفا در صورت عدم رسیدگی زرین سرور و عدم دریافت پاسخ از طرف زرین سرور طی این دوره است )
۲۴ – سرویس گیرنده متعهد میگردد در تیکت ها و روابط خود با زرین سرور از به کار بردن هرگونه موارد توهین آمیز،فحاشی،به کار بردن کلمات نادرست و همچنین شوخی های نامربوط خودداری کند در صورت مشاهده چنین مواردی زرین سرور مجاز است حساب کاربر را با توجه به نظر کارشناسی از ۱ تا ۱۰۰ روز مسدود و یا جریمه نقدی کند در این شرایط امکان لغو سرویس نخواهد بود.و زرین سرور این حق را برای خود خواهد داشت نسبت به شکایت رسمی علیه کاربر خاطی اقدام نمائید همچنین در صورت داشتن هرگونه شکایت و اعتراض نسبت به سرویس ها سرویس گیرنده متعهد میشود این دسته از مسائل را صرفا در محاکم معتبر قضایی ادعا نماید و هرگونه ادعا در محافل مجازی منجر به شکایت از طرف زرین سرور خواهد شد.
۲۵ – پاسخگویی به تیکت های فنی و فروش طی ۱ الی ۴۸ ساعت انجام شده و موارد فنی که نیاز به رسیدگی دارد طبق نظر کارشناسی مسئولان زرین سرور میتواند طبق ساعات اعلامی مسئولان در انتظار باشد.
۲۶ – سرور های مجازی،اختصاصی،نمایندگان که از طرف دیتاسنتر به دلایل مختلف Abuse دریافت کنند موظف هستند طی ۱ الی ۶ ساعت نهایت مشکل را حل نمایند در غیر اینصورت سرویس دهنده و دیتاسنتر مجاز به مسدود و یا بلاک کردن و یا جریمه نقدی سرویس کاربر میباشند(در موارد فورس ماژور دیتاسنتر یا زرین سرور در این موارد میتواند سرویس را بلافاصله بلاک کند) در این موارد صرفا حل مشکل وظیفه سرویس گیرنده است و به دلیل اختصاصی بودن سرویس هیچگونه مسئولیتی بر عهده زرین سرور نیست
۲۷ – زرین سرور می‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن شرایط و ضوابط تغییر ایجاد کند. با اینکه ما سعی می‌کنیم شما را از طریق پست الکترونیک از تغییرات این متن مطلع کنیم، اما این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این قسمت، از تغییرات آن مطلع شوید و در صورت مخالفت با آن، می توانید درخواست قطع سرویس تان را نمایید در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شماست.
۲۸-زرین سرور در مورد سرویس هایی که از مهلت پرداخت آنها بیش از ۲۴ ساعت از زمان سررسید فاکتور بگذرد ، هیچ تعهدی در قبال سرویس نخواهد داشت.
۲۹- زرین سرور مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی در مورد سررسید فاکتور ها نخواهد داشت و سرویس گیرنده موظف با دانستن تاریخ سررسید میباشد با توجه به سرویس خریداری شده میباشد، هرچند سعی ما اطلاع رسانی به موقع در مورد سررسید فاکتور هاست.
۳۰-هرچند تلاش زرین سرور تثبیت قیمت هاست ، اما با توجه با نوسان قیمت ارز و عوامل دیگر ، ممکن است قیمت سرویس تغییر کند. بنابراین ارزان شدن و یا گران شدن ، در اولین فاکتور مشتری اعمال خواهد گردید.
۳۱-این متن بنا به تشخیص زرین سرور ممکن است تغییر کند.

هاست میزبانی هاست